DSCN005723. stycznia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Babci i Dzień Dziadka. Licznie przybyli goście obejrzeli występy swoich wnucząt. Widowni bardzo podobały się wiersze, piosenki, tańce oraz dzieci w strojach ludowych. W nawiązaniu do konkursu "Szkoła młodych patriotów", w którym nasza szkoła bierze udział, nasi uczniowie zorganizowali koncert pieśni patriotycznych. Honorowym gościem był Pan Franciszek Makowiecki, który prowadzi kronikę wsi. Młode pokolenie miało okazję zapoznać się z historią powstania szkoły, jak również ciekawostkami dotyczącymi Wólki Łętowskiej. Wspomniano także o nauczycielach, którzy pracowali w tej placówce od początku jej powstania. Pan Franciszek przekazał na rzecz szkoły pamiątkową książkę - "Śpiewnik wybranych pieśni polskich" autorstwa Jana Barłoga. Spotkanie zakończył poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.