Nasze sukcesy

Zwycięstwo to podniosło morale drużyny. Starsi koledzy wygrali swoje następne gry singlowe i tym samym  mecz zakończył się wynikiem 3:2. Chłopcy awansowali do ćwierćfinału, który od tej pory rozgrywany był systemem pucharowym. W tej fazie czekał nas pojedynek z drużyną S.P. w Słońsku (woj. lubuskie – lista startowa 5), w składzie której występowali jedni z czołowych polskich zawodników: Filip Lewaszkiewicz i Amelia Wiącek. Mecz był wyrównany i o zwycięstwie znów zdecydował nasz mistrz trudnych sytuacji – Kuba, co dało drużynie awans do półfinału, który miał być rozegrany następnego dnia (niedziela). Niedzielny półfinałowy pojedynek ze S.P. nr 2 z Raby Mazowieckiej (zawodnicy: Jakub Kwapiś, Tomasz Winiarski – lista startowa 1) drużyna z Wólki Łętowskiej przegrała 1:3. W takim samym stosunku w meczu o 3 miejsce nasza drużyna uległa S.P. w Waksmundzie, w skład której wchodzi indywidualny mistrz polski Szymon Kolasa. Jednak zdobyte 4 miejsce to największy sukces w historii szkoły. Na uwagę zasługuje fakt, iż Krystian i Marcin są dopiero w piątej klasie, a Jakub w czwartej. W związku z tym pokładamy nadzieję, że uda się za rok powtórzyć ten wynik.

Uczniowie naszej szkoły nie osiągnęliby tego sukcesu, gdyby nie wieloletnia współpraca z PUKS Arka Łętownia i treningi pod okiem Pana Prezesa tego stowarzyszenia Jana Suma. Dziękujemy również Radzie Rodziców S.P. w Wólce Łętowskiej, którzy zebrali fundusze na wyjazd drużyny.

Życzymy im dalszych sukcesów.