IMG 8442IMG 8436IMG 8447W finale chłopcy z naszej szkoły pokonali 3:1 drużynę ze Szkoły Podstawowej nr 28 w Rzeszowie, która ostatecznie zajęła 3 miejsce. Drugie miejsce wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 6 w Rzeszowie.

Zespół dziewcząt z Wólki Łętowskiej zajął 4 miejsce w turnieju. Zwyciężyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kąkolówce, drugie miejsce zajęły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Rzeszowie, trzecie zaś Szkoła Podstawowa w Futomie.

Zwycięstwo w Finale Rejonowym zagwarantowało naszym chłopcom awans do Finału Wojewódzkiego Igrzysk, który odbył się 16 maja w tej samej hali.

W turnieju tym nasi reprezentanci po grach singlowych prowadzili z wyżej notowanymi zawodnikami z Dukli 2:0, jednak po przegranym deblu oraz kolejnych grach singlowych ostatecznie drużyna z Wólki Łętowskiej przegrała z wynikiem 2:3, zajmując tym samym 2 miejsce. 3 miejsce wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 10 w Jarosławiu.